logo-3

Czas biegnie, a nasza skóra wymaga poprawek, coraz częściej zwracamy uwagę na opadające powieki, zmarszczki wokół oczu, ust czy zmarszczki przy uszach. Dotychczas zabiegi z chirurgii plastycznej,rozwiązywały nam te problemy ale przyszedł czas aby zacząć działać SKUTECZNIE i do tego całkowicie BEZINWAZYJNIE – przedstawiamy najnowszą technologię, która przywróci Ci młodzieńcze spojrzenie, atrakcyjny wygląd i pewność siebie PLASMA IQ.

 PLASMA IQ – BEZINWAZYJNA KOREKTA POWIEK

  • Proste i bezpieczne urządzenie
  • Wykorzystywane w urządzeniu wiązki plazmy działają jedynie w obrębie naskórka
  • Pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia i poprawić wygląd
  • Stosowany w unoszeniu powiek zarówno u mężczyzn i u kobiet
  • Stosowany do leczenia wiotkiej skóry na brzuchu, np. po ciąży
  • W zabiegach usuwania wszelkich blizn, rozstępów
  • W usuwaniu brodawek i innych zmian skóry

Plasma IQ to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane we Włoszech, które znalazło zastosowanie w chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii. Urządzenie to w pierwszej kolejności stanowi świetną alternatywę dla zabiegów blefaroplastyki powiek, ponieważ poprzez wykorzystanie nowoczesnej technologii otrzymało miano bezinwazyjnego.

JAK DZIAŁA PLASMA IQ?

Plasma IQ jest generatorem plazmy. Pomiędzy końcówką urządzenia i skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi oraz jonizacji gazów zawartych w powietrzu, tworzy się mikrowiązka plazmy, która w kontrolowany sposób pozwala na sublimację naskórka przy jednoczesnym obkurczaniu skóry w miejscu jej działania dzięki czemu uzyskujemy efekt uniesienia, ujędrniania skóry. Zabieg ten polega na wykonaniu niewielkich punkcików na powierzchni skóry dzięki czemu pozwala zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki. Każdy z wykonanych punktów powoduje sublimacje naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawień i uszkodzeń otaczających tkanek.

ZABIEG BEZINWAZYJNEJ KOREKTY POWIEK URZĄDZENIEM PLASMA IQ JEST:

BEZINWAZYJNY

Polecany dla osób, które nie chcą korzystać zabiegów chirurgicznego podnoszenia powiek (blefaroplastyka)

PRECYZYJNY

Mikrowiązka plazmy działa tylko w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i otaczających tkanek

NATYCHMIASTOWY EFEKT

Efekty widoczne juz po pierwszym zabiegu

BEZPIECZNY

Nie wymaga znieczulenia, bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz dla których niewskazane są zabiegi z zastosowaniem prądu

KOMFORTOWY

Nie wyłącza z codziennej aktywności.

EFEKTY ZABIEGU

Wykorzystana technologia pozwala na obserwację efektów w stanie rzeczywistym, około 70% efektu zauważamy natychmiast po wykonanym zabiegu, zabieg ten nie wywołuje stanu zapalnego dzięki czemu od razu możesz wrócić do codziennej aktywności. Badania kliniczne i opinie pacjentów wykazały, że efekt zabiegu utrzymuje się od 2-4 lat.

OKRES GOJENIA

Bezpośrednio po zabiegu skórajest lekko zaczerwieniona, zauważalne są również niewielkie punkciki (strupki), które utrzymują się 5-7 dni, można je zakryć podkładem do makijażu dzięki czemu stają się niewidoczne. Na drugi i trzeci dzień po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk miejsca poddanemu zabiegowi.

Po odpadnięciu niewielkich strupków skóra może być lekko zaróżowiona przez około 2 tygodnie, w tym czasie zaleca się stosowanie kremów przyspieszających regenerację i likwidujących zaczerwienienie.

DODATKOWE ZALETY ZABIEGU PLASMA IQ

Zabieg ten można przeprowadzać u osób z aktywnym trądzikiem w celu jego likwidacji oraz zmniejszenia blizn potrądzikowych, badania potwierdziły, że w miejscu wykonania zabiegu nie dochodzi do nawrotów oraz osiągnięcie efektów wymaga mniejszej ilości powtórzeń niż w przypadku innych terapii.

Udostępnij nasz Post

PLASMA IQ & PRASA

iq4
5bwzai
iq2